Poprawiny Olx Szaro Kremowa • Wesele Sukienka Gorsetowa pl Zambrów dQthrsxC
2019 Domodi Zółte Koszule DamskieWiosna W WDE9H2IY

Sezon 2012 Damskie Na Trendy Wiosnalato Koszule Kappahl Sezonu 3L54RjAq

śro, 10 listopada 2010 godz. 13:49:15 skomentuj F1
Tagi: kubica

- Tor w Abu Zabi wygląda zdumiewająco i bardzo dobrze prezentuje się w telewizji - mówi Robert Kubica przed drugą edycją wyścigu na Yas Marina Circuit. - Hotel mieniący się różnymi kolorami, wygląda spektakularnie i widać, że w ten obiekt zainwestowano dużo pieniędzy. Kiedy przed rokiem po raz pierwszy obszedłem tor, wydawało mi się, że jest tam sporo miejsc do wyprzedzania, ale w wyścigu okazało się, iż było znacznie mniej akcji, niż oczekiwałem.

Dużo szerokich stref bezpieczeństwa zdecydowanie nie pomaga w wyprzedzaniu, bo łatwiej wówczas bronić swojej pozycji. Wiesz, że nawet gdy nie trafisz z punktem hamowania, nic nie stracisz, bo możesz ściąć zakręt i utrzymać się przed rywalem. Oczywiście, nie możesz tego robić na każdym okrążeniu, ale gdyby była tam ściana, albo żwirowa strefa bezpieczeństwa, kierowca jadący z tyłu miałby większą szansę na wyprzedzenie. To jednak działa też w drugą stronę, ponieważ atakujący może znacznie bardziej ryzykować w strefach hamowania wiedząc, że ma gdzie uciekać, jeżeli manewr się nie powiedzie.

Dla mnie jedną z irytujących rzeczy na tym torze jest pewna liczba zakrętów, pochylonych w drugą stronę, takich jak zakręty 16 i 17. W tych miejscach bardzo łatwo można utracić trakcję po dodaniu gazu i ześlizgnąć się tyłem samochodu, co może kosztować dużo czasu. Tor jest zatem bardzo zdradliwy.

Wyścig rozpoczyna się wczesnym wieczorem i trzeba zmienić wizjer kasku , żeby przygotować się do jazdy o zmierzchu. Pamiętam również z poprzedniego roku, że mieliśmy trzy treningi przy świetle dziennym, a potem kwalifikacje i wyścig o zmierzchu. Było ciężko, ponieważ spadła temperatura i warunki na torze stały się zupełnie inne, a to miało duży wpływ na zbalansowanie samochodu. Teraz mamy jednak doświadczenie z ubiegłego roku i wiemy, że trzeba wprowadzić zmiany w set-upie, żeby przygotować się do jazdy wieczorem.

Choć Abu Zabi jest końcowym wyścigiem sezonu, nie oznacza to, że po nim wszyscy udamy się na wakacje. Teamy pozostaną w Abu Zabi, ponieważ kilka dni później mamy pierwsze testy nowych opon Pirelli i rozpoczniemy przygotowania do 2011.

Fot. renaultf1.com
 

Sezon 2012 Damskie Na Trendy Wiosnalato Koszule Kappahl Sezonu 3L54RjAq Męskie Bugjo Bugjo Jeansmoda Jeansy Bugjo Jeansy Męskie Męskie Jeansy Jeansmoda kO8n0wP
Domodi VissaviWiosna 2019 W Sukienki Sukienki VissaviWiosna 2019 dxroBCeW
Wyprzedaż Galeria W Niskich Cenach Jeans Womens Kupuj TcKlF1J

więcej » Sezon 2012 Damskie Na Trendy Wiosnalato Koszule Kappahl Sezonu 3L54RjAq

Sezon 2012 Damskie Na Trendy Wiosnalato Koszule Kappahl Sezonu 3L54RjAq