Eleganckie Sukienki A Wieczorowe Głęboki Linia Aplikacja 2016 Dekolt ED9IeWH2Y
Sen Koszule I Będą Wypoczynek Nocne PuszystejW Których Twój Dla wPk8Xn0O

Militarna Naszywkami Mohito Szary Z Zielony W Bawełniana Koszula 4cAqRS3j5L

śro, 10 listopada 2010 godz. 13:49:15 skomentuj F1
Tagi: kubica

- Tor w Abu Zabi wygląda zdumiewająco i bardzo dobrze prezentuje się w telewizji - mówi Robert Kubica przed drugą edycją wyścigu na Yas Marina Circuit. - Hotel mieniący się różnymi kolorami, wygląda spektakularnie i widać, że w ten obiekt zainwestowano dużo pieniędzy. Kiedy przed rokiem po raz pierwszy obszedłem tor, wydawało mi się, że jest tam sporo miejsc do wyprzedzania, ale w wyścigu okazało się, iż było znacznie mniej akcji, niż oczekiwałem.

Dużo szerokich stref bezpieczeństwa zdecydowanie nie pomaga w wyprzedzaniu, bo łatwiej wówczas bronić swojej pozycji. Wiesz, że nawet gdy nie trafisz z punktem hamowania, nic nie stracisz, bo możesz ściąć zakręt i utrzymać się przed rywalem. Oczywiście, nie możesz tego robić na każdym okrążeniu, ale gdyby była tam ściana, albo żwirowa strefa bezpieczeństwa, kierowca jadący z tyłu miałby większą szansę na wyprzedzenie. To jednak działa też w drugą stronę, ponieważ atakujący może znacznie bardziej ryzykować w strefach hamowania wiedząc, że ma gdzie uciekać, jeżeli manewr się nie powiedzie.

Dla mnie jedną z irytujących rzeczy na tym torze jest pewna liczba zakrętów, pochylonych w drugą stronę, takich jak zakręty 16 i 17. W tych miejscach bardzo łatwo można utracić trakcję po dodaniu gazu i ześlizgnąć się tyłem samochodu, co może kosztować dużo czasu. Tor jest zatem bardzo zdradliwy.

Wyścig rozpoczyna się wczesnym wieczorem i trzeba zmienić wizjer kasku , żeby przygotować się do jazdy o zmierzchu. Pamiętam również z poprzedniego roku, że mieliśmy trzy treningi przy świetle dziennym, a potem kwalifikacje i wyścig o zmierzchu. Było ciężko, ponieważ spadła temperatura i warunki na torze stały się zupełnie inne, a to miało duży wpływ na zbalansowanie samochodu. Teraz mamy jednak doświadczenie z ubiegłego roku i wiemy, że trzeba wprowadzić zmiany w set-upie, żeby przygotować się do jazdy wieczorem.

Choć Abu Zabi jest końcowym wyścigiem sezonu, nie oznacza to, że po nim wszyscy udamy się na wakacje. Teamy pozostaną w Abu Zabi, ponieważ kilka dni później mamy pierwsze testy nowych opon Pirelli i rozpoczniemy przygotowania do 2011.

Fot. renaultf1.com
 

Militarna Naszywkami Mohito Szary Z Zielony W Bawełniana Koszula 4cAqRS3j5L Sukienki 2018Na Pretty Modne Girl DzieńDo Biura WeseleCo oexBdCr
V Dekoltem 225 ZłFloryday 375 Sukienka 31 Najmodniejsze Z 58 EW2eDIbH9Y
Sukienka Olx Olx Sukienka pl Olx Sukienka pl pl lTKc3JF1

więcej » Militarna Naszywkami Mohito Szary Z Zielony W Bawełniana Koszula 4cAqRS3j5L

Militarna Naszywkami Mohito Szary Z Zielony W Bawełniana Koszula 4cAqRS3j5L