Koszule Nocne Bawełniane Nocne eu Kobieca eu Nocne Koszule Bawełniane Koszule Kobieca zUVpSGqM

| Rejestracja | Logowanie

Produkty

Lakiernictwo i blacharstwo

Autor: Artykuł sponsorowany

Tweetnij
Lincoln Electric Company - światowy lider w projektowaniu i produkcji urządzeń spawalniczych oraz właściciel marki BESTER istniejącej na polskim rynku od 1946 roku wprowadził na rynek nowe urządzenia spawalnicze serii Speedtec.
Duże Kapturem Długi Płaszcz Fur Faux Collar Kobiety Zimowy Raccoon ARq354jLSc

Modele SPEEDTEC® 180C i 200C reprezentują nową generację inwertorowych, kompaktowych źródeł spawalniczych. Zastosowanie nowoczesnego przetwornika inwertorowego wysokiej częstotliwości pozwoliło zmieścić w niewielkim wymiarze i stosunkowo niewielkiej wadze, w pełni profesjonale urządzenie spawalnicze.

Panel sterowania Speedtec 200C

Dzięki temu, urządzenia te są bardzo uniwersalne w zastosowaniu, mogą być wykorzystywane w różnych aplikacjach, mogą być z łatwością przemieszczane po terenie zakładu czy wręcz przewożone w bagażniku w dowolne miejsce i zasilane z generatora. Zastosowanie elektronicznej korekcji współczynnika mocy (PFC) umożliwia, mimo wysokiego maksymalnego prądu wyjścia ([email protected]%, [email protected]%), zasilanie urządzeń z jednofazowej sieci 230V z zabezpieczeniem 16A. Rozwiązanie to niesie również inne korzyści: możliwość pracy z wykorzystaniem przedłużacza (do 100m) oraz zabezpieczenie sieci przed niekorzystnym oddziaływaniem elektromagnetycznym jakie często powodują urządzenia inwertorowe. W tym zakresie SPEEDTEC® 180C i 200C spełniają normę IEC 61000-3-12.

Elektroniczne kształtowanie charakterystyki wyjściowej dało również możliwość zbudowania źródła wieloprocesowego. Teraz spawanie metodą GMAW, SMAW czy TGAW to kwestia wyboru właściwego programu.

Również programy synergiczne, płynna regulacja indukcyjności, czy też cały szereg funkcji niezbędnych dla profesjonalnego urządzenia są teraz dostępne po wybraniu odpowiedniej opcji.

 

SPEEDTEC® 180C jest urządzeniem podstawowym, umożliwiającym spawanie metodą GMAW i Stick, posiada niezbędne dla tych metod funkcje (płynna regulacja indukcyjności dla GMAW czy Hot Start i Arc Force dla SMAW).
Dla SPEEDTEC® 200C podstawową cechą wyróżniającą to urządzenie jest panel sterowania. Jest to duży, kolorowy wyświetlacz TFT (o regulowanej jasności), na którym z łatwością można odczytać niezbędne parametry czy znaleźć pożądaną funkcję. Panel sterowania komunikuje się z operatorem za pomocą ikon dzięki czemu jest zrozumiały dla każdego użytkownika bez względu na to jakim posługuje się językiem. Inną istotną zaletą jest możliwość wyboru poziomu zaawansowania obsługi i wyświetlania ekranu. W układzie standardowym dostępne są tylko podstawowe funkcje ale jeżeli operator ma wyższe wymagania może przełączyć się na poziom zaawansowany z szerokim wachlarzem funkcji (pamięć, funkcje prędkości dojazdowej, regulację przed i po połukowego czasu wypływu gazu i wiele innych).

Użytkownik może dokonywać wielu zmian w ustawieniu urządzenia ale zdarza się też, że istnieje konieczność powrotu do ustawień początkowych dlatego też zainstalowana została funkcja przywrócenia ustawień fabrycznych. Z drugiej strony zapisane ustawienia można zablokować i dodatkowo zabezpieczyć hasłem. 

Urządzenia SPEEDTEC® 180C i 200C są uniwersalne w użyciu, mogą być wykorzystywane do spawania stali węglowych, stopowych czy aluminium (szpule z drutem o średnicy 200mm). Sprawdzą się doskonale w metodzie MIG/MAG z wykorzystaniem mieszanek gazowych, czystego CO2 oraz przy użyciu drutów samoosłonowych Innershield. Możliwe jest również wykonywanie złączy dla blach z pokryciem galwanicznym przy użyciu drutów CuSi co daje bardzo szerokie zastosowanie również w przedsiębiorstwach zajmujących się naprawami karoserii samochodowych i wszelkiego rodzaju firmach tuningowych. 

Konstrukcja urządzeń Speedtec 180C i 200C jest bardzo solidna. W stosunku do podobnych urządzeń na rynku zastosowano profesjonalny zespół podający, wykorzystujący typowe rolki stosowane w urządzeniach Lincoln Electric o średnicy 37mm co powoduje stabilniejsze i bardziej płynne podawanie drutu elektrodowego. Również napędzający rolki solidny silnik, podkreśla profesjonalny charakter tej grupy urządzeń.

Więcej informacji i szczegółowe zestawienie parametrów technicznych znaleźć można na www.lincolnelectric.pl lub telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta Lincoln Electric Bester Sp z o.o. pod numerem telefonu 74 64 61 100.Komunię Przewodnik ZakupowyNajładniejsze Dla Na Mamylub Sukienki LUzGMjqSpV

Konfigurator urządzeń, katalogi i cenniki - link programu do ściągnięcia :
http://www.lincolnelectric.pl/upload_module/files/Katalog/Update/index.html
 

powrót

Komentarze (0)

Brak komentarzy
komentarze

»Katalog firm - ostatnio aktualizowane

« poprzednie
SENTECH / GG Profits Sp. z o.o.

O firmie | Kontakt | WWW

Sukienki Z Zielone Sukienka Błyszczącą Quiosque Zielona Nitką NXZO8nw0Pk HENGST Biuro Informacyjno-Techniczne

O firmie | Kontakt | WWW

UNIMETAL Sp. z o.o.

O firmie | Kontakt | WWW

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

O firmie | Kontakt | WWW

WESEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. W Marki Reserved Koszule Koszula Kwiaty Wiskozowa Damskie Beżowy eQECxodBWr

O firmie | Kontakt | WWW

Delphi Technologies

O firmie | Kontakt | WWW

Auto Partner S.A.

O firmie | Kontakt | WWW

Lumileds Poland S.A.

O firmie | Kontakt | WWW

Sukienka Czarna Vinted Vubu Vubu Vinted Czarna Sukienka uJcFK1Tl3
Wolk After Sales Experts GmbH

O firmie | Kontakt | WWW

Brada sp. z o.o.

O firmie | Kontakt | WWW

RAVENOL Polska Sp. z o.o

O firmie | Kontakt | WWW

W Marki Reserved Koszule Koszula Kwiaty Wiskozowa Damskie Beżowy eQECxodBWr
ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

O firmie | Kontakt | WWW

następne »
więcej firm »

»Galerie

« poprzednie Kratę Różowy Damskie Reserved Marki Koszula Koszule W UzpSMV

Z wizytą w centrum badawczo-rozwojowym Castrol w Pangbourne

Produkt Roku 2018

Automechanika Frankfurt 2018

Kustom Konwent 2018

ProfiAuto Show 2018

Finał konkursu Young Car Mechanic

Finał VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

TTM 2018

następne »
więcej galerii »
Rękawem Sukienka Do Długim 21402923 Z I 199 W Kratkę Kołnierzykiem bfgYv76y

»Wideo

Wymiana tulei belki tylnej w BMW

więcej wideo »

autoEXPERT O tytule Plan wydawniczy Prenumerata Kontakt

Reklama Strony www Czasopismo Dział reklamy - kontakt

Warunki prawne Regulamin serwisu Polityka prywatności Wydawca W Marki Reserved Koszule Koszula Kwiaty Wiskozowa Damskie Beżowy eQECxodBWr

Konto w serwisie Rejestracja Panel użytkownika Zarządzanie kontem FAQ - pomoc

W Marki Reserved Koszule Koszula Kwiaty Wiskozowa Damskie Beżowy eQECxodBWr
autoEXPERT
Redakcja i biura:
ul. Muchoborska 6
54-424 Wrocław
tel. 71 78 23 180 
fax 71 78 23 184
Wydawca:
Raven Media sp. z o.o.
NIP 897-17-67-168
REGON 021366963
KRS 0000370285

Zobacz też:

Nasi partnerzy:

Copyright © Raven Media 2013-2019

Szanowni Państwo,
Jako prowadzący serwis internetowy prowadzony na stronie www.autoexpert.pl (Serwis), w związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, a tu przepisy ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej zwane RODO), Raven Media Sp. z o.o., z siedzibą: ul. Muchoborska 6, 54-424 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000370285, NIP 897-17-67-168, REGON 021366963, o kapitale zakładowym w wysokości 50.000,00 złotych (zwana dalej: RAVEN MEDIA lub Administrator danych) zachęca Państwa do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszego Serwisu. Znajdą w niej Państwo szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania Państwa danych osobowych w ramach naszego Serwisu.